fbpx
Lajme

Haradinaj e Rugova në takim

I nominuari për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA, Ramush Haradinaj dhe deputetja e LDK-AKR, Teuta Rugova kanë zhvilluar para pak çastesh një takim në njërin prej restoranteve të kryeqytetit.

Burimet e Indeksonline kanë treguar se takimi nuk ka zgjatur edhe shumë por në të kanë qëndruar vetëm Haradinaj dhe Rugova. 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close