fbpx
Lajme

Haradinaj: Pasha besën po punojmë, pas 16 orësh po më ndodhë edhe kjo gjë!

Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj ka lavëdruar punën e qeverisë që po udhëheq ai. I pari i ekzekutivit u shpreh se stafi dhe kabineti i tij i afërt po punon dyfish sa kishin punuar qeveria paraprake.

Madje, Haradinaj tregoi se ka raste që ushqimet nganjëher i paguan nga gjepi i tij.

“E keni një qeveri që është ka punon, jo për shkak të votave dhe mandatit. Pasha Besën ka njerëz që qe 16 orë po bëjnë punë. A beson se drekat dhe darkat i paguaj prej parave të mia, masi e marrën një qira të mirë. Kryeministri e ka pagan 1300 euro. Këshilltarët e mi 540 euro, shefi i zyrës për informim 370 euro”.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close