fbpx
Lajme

Ja çfarë thotë maqedonasja që ishte truproje e kriminelit serb Arkan

Marija Nalovska- Maçkica, tani 50 vjeçare, ka qenë pjesë e njësitit “Tigrat” të kriminelit serb Arkan , e në të njejtën kohë edhe truproje e tij, njofton parrotlla.net

Ajo ka thënë se familjarët e të dyve, kishin pasur miqësi shumë të afërt, dhe se Arkani i kishte dhënë shumë përkrahje.

“Zoti më dërgoi në njësitet e Zheljko Razhnjatoviq-Arkanit. Më vonë zbuluam se nuk ka qenë e rastësishme që jam bë pjesë e njësiteve të tij, sepse prindët e mij bologjik dhe familja e Arkanit kanë qenë miq. U habita nga ky fakt, por miqësia jonë filloi dhe kasha përkrahje të madhe prej tij. Seks nuk kam pasur me pjesëtarët e njësitit. Për ta isha si motër”, ka thënë Marija Nalovska- Maçkica.

Këtë grua, nëna e saj e kishte lënë menjëherë sapo kishte lindur, prandaj ishte rritur në shtëpi për fëmijë bonjakë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close