fbpx
Lajme

Mushkolaj: 6 me 2 reduktimet n’Prishtinë – militanti: Po, po, ama 8 me 2 ka me ia bo Albini Vuçiqit n’Bruksel

Analisti Imer Mushkolaj, ka ironizuar me reduktimet e energjisë elektrike që po ndodhin ditëve të fundit në Kosovë.

Mushkolaj ka paramenduar një bisedë të përkrahësve të Vetëvendosjes për takimin mes Kurtit dhe Vuçiqit në Bruksel

Lajmi: 6 me 2 reduktimet n’Prishtinë. Militanti: Po, po, ama 8 me 2 ka me ia bo Albini Vuçiqit n’Bruksel.”, ka shkruar ai.

Ndryshe, Kosova tash e disa ditë po ballafaqohet me reduktime të energjisë elektrike.

Në anë tjetër Kurti pritet të takohet sot me Vuçiqin në Bruksel.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close