fbpx
Lajme

Nesër dita më e ftohtë e javës

Nata e sotme dhe dita e nesërme do të jenë më të ftohtat e javës, ku temperaturat do të arrijnë në – 4 gradë celsiusë.

Ndërsa nga e mërkura do të ketë ngritje të temperaturave, të cilat do të arrijnë deri në 8 gradë celsiusë.

Rënia e temperaturave nën minues pritet të jetë në fillim të javës tjetër, të cilat do të arrin deri në – 8 gradë. /kp/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close