fbpx
Lajme

Nis takimi Ramush Haradinaj-Dushko Markoviq (Foto)

Ka nisur takimi në mes kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj si dhe kryeministrit malazez, Dushko Markoviq.

Në takim të pranishëm janë edhe tre zv/kryeministrat e vendit dhe zyrtarë të tjerë të dy qeverive.

Në agjendën e kryeministri të Malit të Zi parashihet që dy kryeministrat të kenë një konferencë për media rreth orës 18:00, raporton Indeksonline.

Pritet që përgjatë këtyre takimeve të diskutohet edhe rreth çështjes së Demarkacionit Kosovë-Mali i Zi./Indeksonline/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close