fbpx
Lajme

Takimi i qeverisë “Rama2”, kjo është veshja “informale” e kryeministrit

Në Velipojë, pritet tashmë të nisë takimi i dytë informal i qeverisë “Rama2”, vetëm 4 ditë larg zyrtarizimit të kabinetit në parlamentin shqiptar.

Ashtu si edhe takimi, i cili është i natyrës informale (pa praninë e medias dhe njëlloj me atë të zhvilluar në Llogara), edhe veshja e kryeministrit Rama ka qenë e tillë… “informale”.

Rama është veshur me të zeza, një këmishë dhe tuta të ngushta sportive.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close