fbpx
Lajme

Thaçi në cilësinë e aktivistit të PDK-së

Ismail Syla, Këshilltar në Presidencë, ka publikuar pak çaste më parë një fotografi në rrjetet sociale, ku shihet bashkë me Presidentin Thaçi dhe Shefin e Stafit të Presidentit, Bekim Çollakun, diku në malin e Gërmisë. Të tretë, bëjnë shenjën e famshme të PDK-së, atë me gishtin e madh. A është kjo fillim i fushatës së Presidentit për të mbledhur vota për PDK-në e tij?

Duke shijuar bukuritë e natyrës sonë me miqtë e mi më të mirë”, ka shkruar Syla në mbishkrimin e fotografisë në Facebook.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close