fbpx
Lajme

Zeqaj: Mos mendoni që ju e doni më shumë Hashimin se Ramushi, bëhuni më të menqur

Shkruan: Florent Zeqaj

Askush nuk mund ta kuptojë dhimbjen më mirë se ai që është rrëzuar nga dardha. Deklarata e Hardinajt, për Thaçin, duhet të kuptohet për kohën dhe gjendjen në të cilën janë kreret e UÇK-së, në Hagë. Mos memdoni ju se e doni Thaçin, ma shumë se Ramushi. Mos provoni ta prekni plagën e cila na kullon të gjithëve. Bonu ma unifikusë e ma të mençur👏

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close