fbpx
Lajme

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë – Pejë

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Pejë – Prishtinë, më saktësisht në fshatin Grabanicë.

Sipas pamjeve të dërguara nga një lexues i Indeksonline, në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, njëra e tipit “Opel Corsa” dhe vetura tjetër “Gold 4”.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close