fbpx
Lajme

Analisti Imer Mushkolaj vaksinohet në Serbi

Analisti politik dhe drejtuesi i KMSHK-së, Imer Mushkolaj është parë në një qendër vaksinuese në Serbi.

Gazeta NewBorn, ka siguruar disa fotografi ku Mushkolaj shihet brenda qendres vaksinuese në territorin e Serbisë!

Në foto Mushkolaj shihet teksa mbanë disa dokumente në duar e që me gjasë kanë mundur të i shërbejnë për tu vaksinuar.

AMP:

Në Serbi, mund të vaksinohet secili qytetar që posedon pasaportën serbe! 

AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close