fbpx
Lajme

DnV: Në Prishtinë rezultati është tepër i ngushtë

Demokracia në Veprim ka shpallur rezultatet për balotazhin e sotëm.

Në Prishtinë është garë e ngushtë në mes të Shpend Ahmetit të VV’së dhe Arban Abrashit të LDK’së.

Sipas DnV Ahmeti ka marrë 50.37 për qind ndërkohë që Abrashi 49.63 për qind.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close