fbpx
Lajme

FOTO E PA PUBLIKUAR: Bekim Berisha (ABEJA), bashkë me Kadri Veselin, në Gjermani (FOTO)

Dëshmori dhe strategu i madh i kombit shqiptar z. Bekim Berisha i njohur me nofkën e luftës “Abeja”, duket se gjatë luftës ishte takuar me ish Shefin e Shërbimit Informativ në atë kohë z. Kadri Veseli.

Redaksia e Epilogut e ka siguruar një foto të pa publikuar, gjatë asaj kohe. /epilogu.com/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close