fbpx
Lajme

Gecaj thumbon Halil Matoshin për shkak se i gëzua fitores së Kandidatit të VV-së

Pasi këshilltari politik i Ramush Haradinajt, Halil Matoshi tha se iu gëzua fitores së Qendron Kastratit në Kameincë, ka reaguar zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj duke thënë se qeveria aktuale do ta ketë jetëgjatësinë e shkurtër dhe Matoshi mund t’i fillojë planet për t’u angazhuar këshilltar i Kastratit.

“O Halil, po as ti more nuk je bash “Brez i Republikës!”, shkruan Gecaj në FB, transmeton Express.

Ky është statusi i tij i plotë:

Halil Matoshi ju paska gëzuar fitores së LVV-së në Kamenicë!

Nuk isha befasuar fare nëse, duke vërejtë jetëgjatësi të shkurtë të qeverisë qendrore, Halili të fillonte planet e angazhimit të tij si kshilltar i z. Kastrati. O Halil, po as ti more nuk je bash “Brez i Republikës!

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close