fbpx
Lajme

Geci për Kurtin: Nëse tenton të hyjë Serbia në Kosovë, a do të brohorasin “Drenicë jemi me ty”

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, përmes një psotimi në rrjetin social Facebook i është drejtuar me një pyetje publike kryeministrit Albin Kurti dhe presidentes Vjosa Osmani, raporton Gazeta Blic.

Geci thotë se në rast të tentimit të hyrjes se forcave ushtarake serbe në veriun e Kosovës, kujt do t’i japin urdhër Kryeministri dhe Presidentja për ta mbrojtur kufirin.

“KFORIT !!!???FSK-së ???POLICIS.!!! Apo do të brohorasin sikur prindërit e tyre në vitin 1998 ,”Drenicë jemi me ty.” shkruan Geci në postimin e tij.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close