fbpx
Lajme

Kadri Veseli gjithmonë pranë gruas së tij (FOTO)

Kryetari i Kuvendit z. Kadri Veseli, gjatë shumë evenimenteve politike është shoqëruar nga bashkëshortja e tij, znj. Violeta Veseli.

Përshtatshmëria e tyre është evidente, mirëpo edhe bashkëshortja e z. Veseli me stilin e saj të veçantë reflekton mjaft mirë në krahë të bashkëshortit të tij.

Ne ju sjellim disa foto të Kryetarit Veseli dhe bashkëshortes së tij; /epilogu.com

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close