fbpx
Lajme

Lirim Mehmetaj – Shkëlzen Gashit: Serbia deri në Prishtinë me hy ty veç të përshëndesin

Lirim Mehmetaj

Pa vesvese jaran se Serbia deri n’Prishtine me na hy ty vec te pershendesin.

Vec paramendojeni dialogun potencial mes Shkelzenit edhe paramilitareve serbe:

Paramilitari 1: E paski shkatrru more kete vend qe 20 vjet…

Shkelzeni: Po iu thojsha de une.

Paramilitari 2: Mshile tash gojen, a e ki marketin cele, qitnaj do piva t’ftofta.

Shkelzeni: Okej.

Paramilitari 1: Albini ku eshte?

Shkelzeni: Si gjeth, ka ju pret n’banese.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close