fbpx
Rozë

Oki merr dhuratë spektakulare nga gruaja

Aktori Fatmir Spahiu sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo për faktin se sot ai ka ditëlindjen dhe ka mbushur plot 36 vite, shkruan lajmi.net.

Me rastin e kësaj date të veçantë ‘Oki’ ka pranuar urime të shumta por edhe dhuratat nuk kanë munguar.

Një prej tyre e ka publikuar vetë aktori në Instastory e që shihet një zemër me çokollada dhe numri 36, dhuratë kjo nga bashkëshortja e tij Zana të cilën e ka falënderuar publikisht.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close