fbpx
Lajme

Qytetarët: S’ka aksion që e shpëton Agim Bahtirin nga humbja

Sot është ndërmarr një aksion në Veri të Mitrovicës. Aksioni është zhvilluar nga Njesia Speciale e Kosovës. Por gjatë aksionit policia është sulmuar fizikisht dhe janë ndëgjuar edhe krismat e armëve.

Pas aksionit kanë reaguar edhe shumë qytetarë në rrjetet sociale. Disa prej tyre janë shprehur se nuk ka aksion që e shpëton Agim Bahtirin nga humbja.

Një qytetar me emrin Abaz Maliqi është shprehur në T7 se “Me kallash i kishin gjujt se dolen videot. E turpshme qe Svecla Bahtiri inskenojne kesi spektakle”.

Poashtu Imri Baksi shprehet se “Ku asht Ministri si thojke dje jena kan pregadit edhe fizikisht me nderhy ne Veri?! Shko tash nderhyj jo veq me dal me llamat neper fb!”.

Poashtu, Maliq Demaj në një koment shprehet se “Ska programe zgjedhore sondazhet per toke duhet spektakle”.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close