fbpx
Lajme

Rrëshqitjet në rrugë vështirësojnë qarkullimin drejt Rugovës

Erërat e fort në natën e mbrëmshme kanë shkaktuar rrëshqitje të dheut dhe gurëve në rrugën në drejtim të Rugovës në Pejë.

Për këta arsye ka pasur edhe pengesa në qarkullim gjatë natës në atë pjesë, njofton Klan.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibra, ka thënë  se tashmë kompanitë e pastrimit të rrugëve janë duke u marrë me problemin që të mundësohet qarkullim normal në këtë rrugë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close