fbpx
Sport

Super Higuain, shënon tjetër gol të bukur kundër Milanit

Juventusi po fiton 2:0 kundër Milanit në “San Siro”.

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë kundër Milanit në “San Siro” dhe po fiton 2:0. Ishte sërish  Gonzalo Higuain, ai që shënoi për mysafirët në minutën e 64’.

Ky ishte goli i 101’të i Higuainit në Serie A, 71 me fanellën e Napolit – 30 me atë të Juventusit.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close