fbpx
Sport

Mësoni ndeshjet e xhiros së 13-të në Superligën e Kosovës

Sot u mbyll xhiroja e 12-të në Vala Super Ligën e Kosovës në futboll.

Llapi i Podujevës riktheu pozitën e parë, dhe kryeson në tabelë me 23 pikë. Prishtina u rikthye në pozitën e dytë dhe mbetët me 22 pikë, kurse Gjilani mbetët pa humbje edhe pas kësaj xhiroje.

Në fundjavë zhvillohet xhiroja e 13-të, ku pritet të na soll ndeshje tejet interesante.

E shtunë

Prishtina-Flamurtari

E diel

Llapi-Vllaznia

Trepça ’89-Liria

Vëllaznimi-Drenica

Drita-Besa

E hënë

Feronikeli-Gjilani

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close