fbpx
Lajme

Tre muajsh fëmija imiton fjalët që ia tha nëna (Video)

Mundi i saj nuk ka shkuar huq, meqë pas disa përpjekjesh më në fund imitoi fjalët, transmeton Telegrafi.

“Ende në pelena, por mund të thotë disa fjalë”, është një koment lidhur me rastin.

Megjithëse nuk është në gjendje të flas, fëmija po pëlqehet për sjelljen e këndshme dhe mbreslënëse. /Telegrafi/

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close