fbpx
Lajme

Në vitin 2014, LDK keqpërdori votën e elektoratit – thotë Mushkolaj

Në “ Debat Plus” në RTV Dukagjini, Mushkolaj tha se nëse dikush nga deputetët do ta votoj mandatarin e koalicionit PAN, ai edhe duhet të dalë nga subjekti politik ku është dhe t’i bashkohet një subjektit tjetër, të cilën e përkrah.

Në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin u debatua në temën: “Vullnet apo kontrabandim?!”, ku panelistë ishin deputeti i zgjedhur i Nisma për Kosovën, Milaim Zeka dhe analistët Imer Mushkolaj dhe Yll Rugova. /RTV D/Telegrafi/

https://web.facebook.com/tvdukagjiniofficial/videos/1829591943734219/

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close