fbpx
Rozë

Vajzat e njohura janë fiksuar pas këtyre çizmeve që kushtojnë 10 mijë dollarë

Çizmet e kristalta nga “Saint Laurent”, pjesë e koleksionit vjeshtë 2017, janë bërë fiksimi i personazheve të njohur botërorë, por jo vetëm.

Edhe disa nga vajzat e njohur shqiptare, adhurojnë këto çizme që kushtojnë plot 10.000 dollarë.

Çizmet e punuara me dorë “Saint Laurent” janë të mbuluara me mbi 3.000 kristale “Swarovski” dhe janë cilësuar këpucët e vitit.

 

 

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close