fbpx
Rozë

Aktorja shqiptare skena të nxehta në super market

Ajo është një nga aktoret më provokuese dhe një kohësisht më të përfolura në vend.

Eliona Pitarka është bërë pjesë e lajmeve rozë për shkak të postimve të saj që ndezin rrjetin.

Ajo i kushton një kohë të mirë fotografimit dhe kujdeset që ato të jenë ngacmuese ën maksimum.

Në foton e saj të fundit ajo provokon nga nëj market duke nxjerë format e saj bombastike.

‘Mua më intereson vetëm ushqimi dhe ‘like-et’ e pesë personave ka shkruar Elona krah fotos.

Aktorja e e spektaklit të humorit ‘2XL’ ka është një nga më të përfolurat e momentit. Veç aktrimit ajo i kushton kohë dhe foto modelingut.

Kujtojmë se Pitara është një nga spikeret e Zjarr Tv ku guxoi të moderonte me gjoksin jashtë.

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close