fbpx
Kuriozitete

Brenda burgut rus që mban kriminelët më të rrezikshëm (Video)

I njohur si “Black Dolphin”, burgu në Rusi mbanë vrasësit më të mëdhenj, terroristët dhe kanibalët.

Videoja e mëposhtme sjell një paraqitje të rrallë brenda objektit, ku të burgosurit i nënshtrohet rregullave të rrepta.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close