fbpx
Lajme

Çfarë po ndodh në Vetëvendosje? Shpend Ahmeti dhe Dardan Sejdiu ofrojnë dorëheqje nga Kryesia

Burimet e redaksisë së Epilogut bëjnë të ditur se Shpend Ahmeti dhe Dardan Sejdiu kanë ofruar dorëheqje prej kryesisë së Vetëvendosjes.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close