fbpx
Lajme

Kadri Veseli: Në Skënderaj, s’ka tjetër parti përpos PDK-së, fuqizohuni

Kadri Veseli kishte mbajtur disa tubime në Komunën e Skënderajt, respektivisht në Drenicë. Ai kishte treguar se PDK është e fortë në Drenicë dhe nuk mund ta thyej askush. Ai poashtu, gjatë një fjalimi kishte thënë se “Në Skënderaj, s’ka tjetër parti përpos PDK-së, andaj bashkohuni e fuqizohuni”.

Deputeti i PDK-së z. Bekim Haxhiu i njohur si Kamishi kishte thënë në një debat televiziv se “Kadri Veseli ka thënë se unë nuk do t’i nxjerri kundërkandidat z. Bekim Jashari”, por pas këtij lajmi, ishte nipi i Kryetarit Kadri Veseli i cili shkoi në Skënderaj dhe i ofroi mbështetje të plotë kandidatit të PDK-së z. Fadil Nura.

Po ju sjellim fjalimin e Kadri Veselit:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close