fbpx
Lajme

Elita Rudi tregon kur do të martohet me Gjikon (Video)

Moderatorja më simpatike dhe më seksi padyshim që është Elita Rudi.

E ftuar në ‘Thumb’ ajo rrëfeu gjithçka rreth karrierës profesionale dhe jetës private.

E pyetur për marrëdhënien me Gjikon se kur i rrëmbeu zemrën reperi kosovar dhe a kanë në plan të martohen, Elita u përgjigj se kur ti dëgjoni daullet atëherë do të ndodhë.

Poashtu, moderatorja Rudi tha se kur të vendos Gjiko se ai është mashkull, shkruan blitz.

Ndryshe, ata janë çifti më i përfolur në shtypin mediatik e të cilët duken mjaft të lumtur.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close