fbpx
Rozë

Ermal Mamaqi nxjerr ‘zbuluar’ Amin, ja si duket ajo me bark të rrumbullakosur

Fundjava e tyre iu kushtua familjes dhe miqve.

Aktori i humorit Ermal Mamaqi dhe moderatorja e dashur Amarda Toska kaluan një fundjavë të bukur pranë miqve të tyre.

Ermali ka treguar një foto  në të cilën bie në sy rrumbullakësia e Amit.

Ajo është në pritje të fëmijës së tyre të dytë dhe duket më e bukur se kurrë më parë. Në këtë foto familjare nuk mund të mungonte Joeli i vogël, djali i tyre.

Lajmi për shtatzëninë e Amit ishte një nga më të bukurit që qarkulloi në media. Dhe si gjithmonë Ermali ishte i pari që njoftoi këtë ndryshim në jetën e tyre  në mënyrë mjaft origjinale.

Kohët e fundit drejtuesi i emisionit ‘Xing’ krah publikimeve gazmore në profilin e tij në Instagram ka shtuar ‘dozën’ e publikimeve familjare. Fakti që do të bëhet sërish baba duket se e ka bërë mjaft entuzuiast.

Ata janë një nga çiftet më të konsoliduar që ndajnë me njëri -jetrin vite dashurie dhe tashmë kanë nëj familje të adhurueshme.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close