fbpx
Lajme

Fotoja e Visar Beqirit pushtoi rrjetet sociale

Gjilan – Fotografia e Visar Beqirit ishte më e kërkuara në festën e Flamurit.

Pothuajse të gjitha urimet e qytetarëve janë përcjellur me foton e tij e cila u bë hit dhe pushtoi rrjetet sociale.

AMP:

Shumëkush ka tentuar që ditën kur zbriti Idriz Seferi në Gjilan, ta bëjë një foto kujtim në vendin ku edhe është vendosur Idriz Seferi.

Megjithatë fotoja profesionale e Visar Beqirit ishte më e kërkuara dhe më e popullarizuara. Nuk ka pasur qytetar në rrjetet sociale që nuk e ka shfrytëzuar foton e Visar Beqirit.

E, vet Visar Beqiri tha se ndihet krenar që fotoja e tij është shfrytëzuar nga qytetarët.

AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close