fbpx
Rozë

Gati të digjet ekrani…! ‘Kardashianet’ shqiptare përgatiten për sulm

Ato janë një nga familjet shqiptare ku thuajse të gjithë anëtarët e saj janë njerëz pubklikë.

Dominojnë super femrat dhe mes tyre është dhe një nga djemtë e skenës më i lakmuari.

Bëhet fjalë për familjen Hadërgjonaj dhe Ramosaj.

Në një foto të publikuar në Instagramin e saj ku ishin të gjithë së bashku, këngëtarja shkruan: “Të jetosh me Hadërgjonajt dhe Ramosajt, së shpejti. ‘

Paa vonuar shumë ajo e ka hequr këtë pusim duke na shtuar më shumë dyshimet se së shpejti do të shfaqet një nga programet më të lakuara, ai i familjes Kardashian.

Këtë fakt e ka lajmëruar dhe Angjelina në emisionin e Ermal Mamaqit.

Të frymëzuara nga jeta e super femrave Kardashian ato do të sjellin të njëjtin formatdhe në shqip. /Gazeta Express/

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close