fbpx
Rozë

Gjiko drejt milionëshit të parë për 24 orë

Reperi Gjiko dhe kënga e tij “Papuqe Gucci” është rrugës për t’u bërë një hit ashtu sikurse këngët e tjera

Gjiko ka lansuar mbrëmë këngën e tij më të re, e cila nuk ka vonuar shumë dhe është bërë një hit viral në të gjitha trojet shqiptare.

AMP:

Reperi pejan, në këtë spot ka angazhuar një potpuri femrash seksi, por jo edhe të dashurën e tij Elita Rudi.

Por, kjo ka mjaftuar që kënga të jetë një hit i menjëhershëm.

Në këtë këngë, veç Gjikos kanë marrë pjesë edhe reperë të tjerë shqiptarë, përfshijë këtu reperin Ledri Vula, Lumi B, këngëtarin Ermal Fejzullahu dhe humoristin e njohur Vedat Bajrami që u paraqit me rolin e Sahit Plisit në këngë.

AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close