fbpx
Sport

Lojtarët që kaluan më së shumti kilometra në pushime gjatë fundjavës

E gjitha kjo pasi yjet e futbollit postojnë shpesh fotografi nga pushimet e tyre duke i treguar fansave se ku gjenden dhe çfarë bëjnë në pushime.

Zakonisht ata luajnë larg vendlindjes dhe kështu për të kaluar një fundjavë të mirë, ata kalojnë shumë kilometra, ndërsa më poshtë keni tetë lojtarët që kanë kaluar më së shumti kilometra për pushime në fundjavë:

 

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close