fbpx
Rozë

Marina publikon çaste nga provat e “C’est la Vie”…

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale disa çaste nga provat e kësaj jave të programit “C’est la Vie”.

Ajo shfaqet e veshur më një pallto të bardhë, ndërkohë që flokët i ka gërshet. Marina duket më në formë se asnjëherë dhe një fakt të tillë e tregon përmes këtyre fotove.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close