fbpx
Rozë

Modelja vdes në rrethana misterioze, gjendet e zhveshur në ballkonin e apartamentit

Një modele holandeze ka vdekur në rrethana misterioze në Malajzi, pasi kishte qene ne nje party.

Ivana Smit, 18 vjeç, u gjet e vdekur në ballkon e katit të gjashtë të nje blloku te njohur në lagjen Jalan Dang Wangi të Kuala Lumpur dhe nuk ishte veshur me rroba.

Policia këmbëngul se nuk ka pasur elemente kriminale për vdekjen e modes se re por familja e saj e shkatërruar ka kërkuar një hetim.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close