fbpx
Rozë

Morena vjen përvëluese, publikon foto nga shtrati

Ajo është ndër modelet më të bukura shqiptare.

Madje ajo disa vite më parë kishte rrëmbyer edhe kurorën e më të bukurës.

Bëhet fjalë për modelen dhe këngëtaren Morena Taraku.

Zeshkania seksi këto ditë është duke pushuar në Turqi, ku nga atje edhe po publikon imazhe të shumta.

Së fundmi Morena ka publikuar një fotografi tejet seksi nga shtrati, ku natyrisht nuk i munguan as komentet e shumta nga fansat e saj që padyshim i ka çmendur me këtë postim.

Kujtojmë se “SHLIF”, është projekti i fundit nga Morena.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close