fbpx
Rozë

Bes Kallaku zbulon ekranin ku do të nisë emisionin e ri!

Aktori Bes Kallaku së shpejti do të sjellë një emision, i cili do të jetë tërësisht i tij.

Prej kohësh ai dhe kolegu i tij Erion Isai janë shprehur se do të kenë një emision të tyre pa zbuluar ekranin.

Por gjatë ditës së sotme Kallaku, i ftuar në emisionin “Ditë e re” në Ora News ka zbuluar se është në bisedime për ta nisur këtë emision pikërisht në këtë ekran.

Gjithashtu ai theksoi se kjo është arsyeja se përse është larguar nga spektakli i humorit në “Portokalli”.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close