fbpx
Lajme

Ngjashmëria e madhe e këtij personit me Kadri Veselin (Foto)

Kryetari i Kuvendit, njëherësh kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli shpesh herë është krahasuar në media me personat që kanë ngjashmëri me të, mirëpo një familjar i tij ua kalon të gjithëve.

Bëhet fjalë për valluan e tij, Vesel Veselin, i cili ngjason tejet shumë me kryeparlamentarin, shkruan Indeksonline
Ndryshe, Kadri Veseli është më i vogli në famije. Ai ka dy motra dhe pesë vëllezër.
Shikoni fotot më poshtë:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close