fbpx
Lajme

Një person i plagosur në Gjilan, Policia jep detaje (Foto)

(I plotësuar, 18:26)-Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka konfirmuar për Indeksonline se ka pasur të shtëna me armë në lagjen ‘Dardania’ në afërsi të një lokali.

Sipas tij, i dyshuari ka shtënë me armë në drejtim të lokalit meqë rast është plagosur një person.

Sipas tij i plagosuri është dërguar në Qendrën Emergjente dhe se është jashtë rrezikut për jetë.
Gjithashtu bëhet e ditur se i dyshuari është i njohur për Policinë por që është larguar nga vendi i ngjarjes dhe se Policia është në kërkim të tij.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close