fbpx
Lajme

Një tjetër i burgosur tenton vetëvrasjen në burg

Teksa kanë kaluar vetëm pak ditë që një i ri i dha fund jetës me një carcaf, një tjetër i burgosur ka tentuar t’i japë fund jetës.

Mesnatën e djeshme në dhomën e paraburgimit shtetasi me inicialet A.N ka tentuar ti japë fund jetës duke u varur me çarçaf, por që menjëherë është bërë ndërhyrja dhe ka shpëtuar mrekullisht.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.11.2017, ora 00:25, në IEVP Shënkoll, në dhomën e paraburgimit, shtetasi me iniciale A. N, banues në fshatin Karmë, Shkodër, ka tentuar të vetëvaret me çarçaf, i cili pas ndihmës mjekësore në spital, ndodhet në IEVP Shënkoll, pa probleme për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë, për vlerësim.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close