fbpx
Lajme

Piu acid, një femër vdes në QKUK

Një fëmër nga Gjilani, ka ndërruar jetë në QKUK, pasi ka bërë vetëvrasje duke pirë acid.

Policia njofton se një femër gjatë ditës së djeshme ka ndërruar jetë, pasi e njëjta dyshohet se ka pirë acid.

Vdekja e saj është cilësuar si “vdekje e dyshimtë” dhe rasti është duke u hetuar.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close