fbpx
Rozë

Rita Ora mezi pret ta performojë hitin “Anywhere” (Foto)

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka goditur së fundmi me këngën “Anywhere”.

Shumë kohë pa lansuar muzikë, ajo publikoi tri këngë rresht.

Dhe “Anywhere” ishte prurja më e mirëpritur nga publiku, dashurinë e të cilës e ka ndjerë edhe vet Rita.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close