fbpx
Lajme

Sadriu: Përuruam finalizimin e muralit të “Mirës” si përmbyllje e projektit Rinia për Gratë

Kordinatorja e kampanjës “Rinia për Gratë” në Ferizaj, Vanesë Sadriu ka njoftuar se është përuruar finalizimi i muralit të “Mirës” së UÇK-së si përmbyllje e kampanjës “Rinia për Gratë”.

“Sot bashkë me familjarët e dëshmorës së Hyrë Eminit – Mirës përuruam finalizimin e muralit të Mirës si përmbyllje e projektit Rinia për Gratë” ka shkruar ajo në facebook.

Kjo metodë shtëpiake do të vrasë prostatitis në vetëm 3 ditë
Gjithëashtu Sadriu ka falenderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur, kritikuar, këshilluar apo kanë vlerësuar gjatë kësaj kampanje.

“Duke pranuar këshillat dhe kritikat e gjithë juve që keni shprehur interesim dhe keni vlerësuar angazhimin tonë në këtë projekt, e ripunuam në kordinim me familjarët e Mirës! Faleminderit. ” ka shkruar ajo.

Liria ka emër – Hyrë Emini

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close