fbpx
Lajme

Saimir Tahiri thyen heshtjen, ja çfarë shkruan në Facebook

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka thyer heshtjen pas një kohe të gjatë që nuk kishte postuar në rrjetet sociale.

Dy javë më parë ai udhëtoi në Gjermani dhe nuk ka treguar as për arsyen e këtij udhëtimi, teksa nga opozita janë artikuluar akuza të shumta.

Mbrëmjen e sotme, Tahiri ka uruar Festat Kombëtare.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close