fbpx
Lajme

Aksident në rrugën Drenas-Komoran (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur magjistralen Drenas-Komoran, në Zabel të Ulët të Drenasit.

Një veturë e tipit BMW është parë e aksidentuar në mes të rrugës ndërsa për disa minuta ishin krijuar kolona të gjata të automjeteve.

Policia rrugore ka dalë në vendin e aksidentit dhe është marrë me shikimin e vendit të ngjarjes por nuk ka dhënë detaje për rastin./Indeksonline/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close