fbpx
Rozë

Befason Samanta Karavalla, nxjerrë në pah gjoksin! (Foto)

Samanta Karavella nuk është se provokon edhe aq. Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, ka përshëndetur gjithë ndjekësit e saj në Instagram me anë të një fotografie seksi.

Samanta si rrallë herë duket kaq provokative dhe joshëse- shkruan Indeksonline.

Ajo ka fokusuar gjoksin e saj, i cili nuk duket keq! 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close