fbpx
Lajme

Islami: Avokatët në Hagë qysh tash kanë fillu me ia dridhë themelet Prokurorisë

Shkruan: Dardan Islami

Rexhep Selimi po e shfrytezon kohen maksimalisht mire ne qeli po shkrun poezi dhe po pikturon, po na befason! Hashimi dhe Kadria me moral te larte dhe humor te mire, po mbahen fit si djem te ri sportista, per Bacin Kup bohna merak se megjithate ne ate moshe me te poshteru eshte shume e veshtirre!

Kta kater burra dhe ekipet e tyre te hatashme te mbrojtjes qysh tash kan fillu me ja dridh themelet prokuroris se kesaj gjykate qe na e sollen UDB-ba dhe rusia, me ndihmen e disa shqipfolesve.

Procesi i inicuar nga Dick Marty eshte ne krize dhe si pasoje po shklel procedurat ligjore.

Une vazhdoj besoj ne drejtesin nderkombtare, dhe jam optimist se te akuzuarit dhe mbrojtja super profesionale do ta kolapsojn kete proces gjyqesore, duke triumfuar faqebardh dhe duke e mbyll keshtu kapitullin e lavdishem te UÇK-se.

Keshtu miq behet historia!

#mosutut

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close