fbpx
Rozë

Këngëtari shqiptar shfaqet me probleme shëndetësore

Për herë të parë këngëtari shqiptar ka treguar problemet me shëndetin dhe ja se çfarë duhet të bënte për t’i kaluar ato.

Ata janë miq, artistë por kur vjen puna për aktivitetin fizik duket se nuk ndajnë të njëjtin mendim. Po flasim për dy anëtarët e grupit West Side Family, Landi Hysi dhe Armir Shahinin.

Landi dihet nga të gjithë që është i apasionuar pas palestrës dhe të jetuarit shëndetshëm, ndërsa Miri e kundërta e tij.

“ Ka thënë se në 1 tetor do fillonte palestrën por se filloi kurrë”, ka thënë Landi gjatë programit “Mos i fol shoferit”.

Por Miri ka pohuar se ndonëse nuk ka shkuar ende në palestër i ka humbur disa kilogramë, për shkak të një komplikacioni shëndetësor ( jo të rëndë).

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close